Porady prawne

Udzielamy porad prawnych z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. Każda sprawa jest przez nas traktowana indywidualnie. Porada udzielana jest po dogłębnym zapoznaniu się zarówno ze stanem faktycznym, jak i prawnym. Stan sprawy oceniamy na podstawie rozmowy i udostępnionej dokumentacji.
Cena za poradę uzależniona jest przede wszystkim od charakteru sprawy, stopnia skomplikowania i zakresu oczekiwanej pomocy. Wycena następuje zawsze po zapoznaniu się ze stanem sprawy, a na wypadek braku możliwości udzielenia porady wynagrodzenie nie jest pobierane.

PORADY PRAWNE ORAZ PISMA PRZEZ INTERNET

W związku z dynamicznym rozpowszechnianiem Internetu jako użytecznego medium oferujemy Państwu możliwość uzyskania profesjonalnej opinii prawnej drogą elektroniczną.

W celu uzyskania opinii proszę wysłać wiadomość e-mail ze wskazaniem istoty problemu oraz podaniem numeru kontaktowego, względnie preferencji w zakresie osobistego kontaktu z Państwem.

Niezwłocznie (telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną) skontaktujemy się z Państwem przedstawiając propozycję cenową, uzależnioną od stopnia skomplikowania problemu oraz planowanego nakładu pracy. Wyceny dokonujemy w ciągu max. 24 godzin w dni robocze.

W przypadku akceptacji warunków i wpłacie umówionej kwoty na nasze konto, otrzymacie Państwo w terminie 2 dni roboczych zwrotną wiadomość e-mail wraz z załączoną opinią, pismem lub umową.