Windykacja należności

Proponujemy bezzaliczkową windykację należności dla firm i osób prywatnych na terenie całego kraju. Ponadto sami pokrywamy koszty zastępstwa procesowego. Nie pobieramy żadnych opłat z tytułu przyjęcia i prowadzenia sprawy aż do momentu osiągnięcia zamierzonego efektu, a więc wpływu wyegzekwowanych należności. Jeżeli nasze działania okażą się nieskutecznie, nie występujemy do klienta o zwrot poniesionych przez nas kosztów, ale wkalkulowujemy to w ryzyko prowadzonej przez nas działalności.

W przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego – przeprowadzonego w Wydziale gospodarczym lub Cywilnym – średni czas uzyskania nakazu zapłaty to 14 dni od daty złożenia pozwu.

Specjalna oferta dla małych i średnich firm

Prowadzą Państwo małą lub średnią firmę i mają problem z nierzetelnymi kontrahentami, przez których istnieje obawa o płynność finansową Waszej firmy, a nawet strach przed upadłością?

 

O F E R U J E M Y 

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

Najniższe prowizje na rynku – zawsze negocjowalne, pobierane jedynie w przypadku skutecznej windykacji

Pieczęci prewencyjne w najniższych cenach

Możliwa zarówno stała współpraca, jak i doraźne zlecenia

ZYSK DLA WASZEJ FIRMY

Odciążenie księgowości firmy i wyeliminowanie konieczności tworzenia własnego wewnętrznego stanowiska pracy zajmującego się monitorowaniem należności i windykacją

Doświadczenie firmy w windykacji należności zarówno na drodze polubownej, jak sądowej oraz w przypadku postępowania egzekucyjnego

Większa płynność finansowa, co w przypadku obecnego wysokiego kosztu pieniądza ma niebagatelne znaczenie

tel. kontaktowy 608-641-520

e-mail: biuro@kontraktkancelaria.pl

PIECZĘCI PREWENCYJNE

Ponadto oferujemy Państwu skorzystanie z naszych pieczęci prewencyjnych – dyscyplinujących Waszych kontrahentów do zapłaty w terminie. Koszt korzystania z udostępnionych przez nas pieczęci to tylko 50 zł netto/miesięcznie. W przypadku jednorazowej zapłaty za cały rok z góry – jednorazowa opłata – 500 zł netto (2 miesiące gratis).

Wzór pieczęci prewencyjnej

Pieczęć mogą Państwo umieszczać na fakturach, notach odsetkowych, wezwaniach do zapłaty. Służy ona przede wszystkim zdyscyplinowaniu kontrahenta.